دوربین خطی 5150 پیکسلی مدل RA-LSC-0553

طراحی و ساخت دوربین RA-LSC-0553 در فروردین ماه 1397 به پایان رسید. دوربین RA-LSC-0553 یک دوربین خطی 5150 پیکسلی مونوکروم بوده که با فرکانس 951 هرتز برای کاربرد اسکن اشیاء، ضخامت سنجی و اندازه گیری عرض جسم بر روی نوار نقاله قابل استفاده است. پاسخ طیفی و مشخصات پارامتریک در این بخش قابل مشاهده هستند.

پاسخ طیفی دوربین خطی RA-LSC-0553

 

انواع دوربینهای CCDخطی رسااندیشان موج پرداز

شرکت رسااندیشان موج پرداز فعالیت رسمی خود را از سال 1391 آغاز نمود. زمینه اصلی فعالیت شرکت رسااندیشان موج پرداز طراحی و ساخت سیستمهای آشکارساز الکترواپتیکی می باشد. طراحی و ساخت اولین دوربین اسکن خطی، اولین سیستم کنترل درز جوش بومی و اولین سیستم کنترل برش در حال حرکت لوله و پروفیل در کشور از جمله افتخارات این شرکت می باشد.

محصولات رسااندیشان قابلیت خرید بصورت حضوری و غیرحضوری را دارند.  آن دسته از مشتریانی که مایل به خریدحضوری محصولات شرکت  هستند، با مراجعه به محل شرکت و تست و راه اندازی محصول مورد نظرشان و پس از تسویه نقدی محصولشان را تحویل خواهند گرفت.

برای رفاه حال مشتریانی که قبلا از رسااندیشان خرید داشته اند و یا مایلند محصولشان را بصورت غیر حضوری دریافت کنند، کلیه محصولات شرکت از جمله دوربینهای خطی و دوبعدی، سیستم کنترل درز جوش و سیستم برش لوله و پروفیل در حال حرکت بصورت اینترنتی و آنلاین قابل خریداری می باشد که در کوتاهترین زمان ممکن برای مشتریان گرامی ارسال خواهند گردید.

کلیه محصولات شرکت تا دو هفته مهلت تست دارند و در صورت عدم رضایت مشتری گرامی از عملکرد محصولات خریداری شده وجه پرداختی شان بصورت کامل پس از دریافت محصول مرجوع خواهد گردید.

صاحب امتیاز این وب سایت شرکت رسااندیشان می باشد. به منظور اعتماد هر چه بیشتر مشتریان عزیز، شرکت رسااندیشان اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی نموده است.