درباره ما

شرکت رسااندیشان موج پرداز فعالیت رسمی خود را از سال 1391 آغاز نمود. زمینه اصلی فعالیت شرکت رسااندیشان موج پرداز طراحی و ساخت سیستمهای آشکارساز الکترواپتیکی می باشد. طراحی و ساخت اولین دوربین اسکن خطی، اولین سیستم کنترل درز جوش بومی و اولین سیستم کنترل برش در حال حرکت لوله و پروفیل در کشور از جمله افتخارات این شرکت می باشد.

محصولات شرکت رسااندیشان موج پرداز قابلیت خرید بصورت حضوری و غیرحضوری را دارند.  آن دسته از مشتریانی که مایل به خریدحضوری محصولات شرکت  هستند، با مراجعه به محل شرکت و تست و راه اندازی محصول مورد نظرشان و پس از تسویه نقدی محصولشان را تحویل خواهند گرفت.

برای رفاه حال مشتریانی که قبلا از شرکت رسااندیشان موج پرداز خرید داشته اند و یا مایلند محصولشان را بصورت غیر حضوری دریافت کنند، کلیه محصولات شرکت از جمله دوربینهای خطی و دوبعدی، سیستم کنترل درز جوش و سیستم برش لوله و پروفیل در حال حرکت بصورت اینترنتی و آنلاین قابل خریداری می باشد که در کوتاهترین زمان ممکن برای مشتریان گرامی ارسال خواهند گردید.

کلیه محصولات شرکت تا دو هفته مهلت تست دارند و در صورت عدم رضایت مشتری گرامی از عملکرد محصولات خریداری شده وجه پرداختی شان بصورت کامل پس از دریافت محصول مرجوع خواهد گردید.

صاحب امتیاز این وب سایت شرکت رسااندیشان موج پرداز می باشد. به منظور اعتماد هر چه بیشتر مشتریان جدید، شرکت رسااندیشان موج پرداز در حال دریافت نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

 

 

error: